+380675004436
+380683021890
E-mail:  dimkomforta@gmail.com
Київ, вул. Лугова 9п

Зверніть увагу - мистецтво з шамоту.

Зверніть увагу - мистецтво з шамоту.

У виробництві декоративних ваз широко використовується шамотна глина, вона має шорстку структуру, що надає вазам оригінальний грубуватий вигляд і створює відчуття архаїчного примітивізму. Переважно використовується приглушене, спокійне фарбування, щоб вази не вибивалися з навколишнього оточення. Якщо ж необхідно зробити колірний акцент, то предмети інтер'єру можуть бути розфарбовані спеціальними керамічними фарбами - ангобами і глазур'ю. Це зробить декоративні вази яскравіше і красивіше, додасть додаткову міцність. Для того щоб стати різнобарвною, вазі доведеться пройти після першого - утильного - випалу, ще й другий - глазурований.
Кераміка з шамотної глини володіє особливими властивостями. При унікальній жароміцності вона має пористу капілярну структуру, що дозволяє випаровуватися зайвій волозі, покращує повітрообмін, підвищує морозостійкість виробів.
Шамот використовується як для обробки фасадів будівель, так і для облицювання камінів, стін та інших предметів інтер'єру.
Що тільки не робили протягом століть з шамоту, починаючи з великих архітектурних елементів - таких як античні колони, напівколони, різноманітні рельєфи фризів і фонтанчиків, і закінчуючи всілякими малими формами: статуетками, сувенірами, інтер'єрними тарілками, вазами, кухлями і квітковими горщиками.
Матеріал унікальний тим, що схожий із старим природним каменем, який овіяний вітрами. На ньому видно тріщини, щілини, і обламані шматки. Текстура шамота шорстка, достатньо приємна на дотик. У готовому вигляді природний колір виробу з шамота може бути і світло-бежевим і навіть темно-бежевим. Саме тому буде добре виглядати по сусідству з меблями або виробами із натуральної деревини..

Nataliya
04 10 2012 10:14
Додати коментар: Здравствуйте, хотела бы получать рассылку о новых товарах из вашего сайта. Увлекаюсь цветами, люблю интересные вазы и горшки из глины.
Спасибо.
04 10 2012 12:30
Здравствуйте, хотела бы получать рассылку о новых товарах из вашего сайта. Увлекаюсь цветами, люблю интересные вазы и горшки из глины.
Спасибо.
Влад Федько
Добрый день, Наталия. Благодарим за запрос по получению рассылки. Для получения информации о новых товарах и услугам, просим отправить на наш электронный адрес, указанный в разделе "О компании" свои данные: Ф.И.О., контактный телефон и e-mail.write a review
your name:


your email:


text:
Осталось символов: 1000


please take the test


Защита от ботов:
support mistake if you notice an error