+380675004436
+380683021890
E-mail:  dimkomforta@gmail.com
Київ, вул. Лугова 9п

Кашпо з шамоту

Кашпо з шамоту

Головне призначення кашпо - підкреслення краси вашої улюбленої рослини, а разом з тим і інтер'єру в цілому. Кашпо роблять із самих різних матеріалів, починаючи з глини і закінчуючи металами. Багато хто з садівників самостійно майструють кашпо, використовуючи такі прості матеріали, як мотузка, дріт, лоза і таке інше.
Відмінність кашпо від звичайного квіткового горщика в тому, що на дні горщика є одне або декілька дренажних отворів для стоку води, які відсутні у кашпо. Тому прямо в кашпо рослини садять рідко і лише за умови влаштування хорошого дренажного шару з керамзиту або битих черепків. Полив при цьому повинен бути дуже помірним. Звичайно ж кашпо використовують для додання закінченого вигляду композиції «рослина плюс посадкова ємність». Кашпо, в основному, грають декоративну роль, але в якійсь мірі сприяють і створенню сприятливого для рослин мікроклімату, служивши додатковим захистом коріння від перегріву і засухи в жаркі дні. Основний показник «благонадійності» кашпо - непроникненність води, інакше який сенс поміщати всередину горщик з рослиною? А тому логічно, що кашпо вище і ширше горщика. Порожнечу між стінами бажано заповнити вологим торфом: рослина вам буде тільки вдячна за свій комфорт і буде розвиватися без стресів і захворювань.
Які кашпо потрібні саме Вам?
Суворі, класичні, не впадають в очі лінії в поєднанні з пастельними або нейтральними тонами підкреслюють красу рослини. Елегантно приховуючи невибагливі горщики, в які посаджені кімнатні рослини, кашпо часто стають останнім штрихом, який зовсім змінює інтер'єр. Кашпо задають тон і створюють ансамбль, перетворюючи ваш будинок. Купуючи нову рослину, не забудьте придбати для нього кашпо, яке ідеально підходить за розміром. Обов'язково враховуйте особливості вашого приміщення з точки зору зручності для квітів, мається на увазі  «вписування» в інтер'єр або ландшафтний дизайн. Якщо ж ви надумали прикрасити веранду або свій сад - в цьому випадку вам ідеально підійде кашпо, яке приносить естетичне задоволення. При цьому дуже міцне і не боїться низьких температур. Це кашпо з шамоту!
Шамотна кераміка більш краща для квітів, так як описані властивості багато в чому допомагають полегшити догляд за рослинами. Шамотні кашпо виготовлено методом ручного ліплення з шамотної маси. Шамот є універсальним матеріалом для виготовлення квіткових горщиків, вазонів, підлогових ваз, кашпо, так як він удароміцний, адже він містить зерна вже обпаленого матеріалу, пов'язані пластичної глиною. Завдяки цьому шамотні вироби мають пористу капілярну структуру, що покращує вологообмін, забезпечує дихання коренів кімнатних квітів і дає можливість випаровуватися зайвій волозі.
Створіть настрій за допомогою кашпо з благородного матеріалу - шамотної глини.
Насолоджуйтесь самі і приємно дивуйте своїх знайомих, рідних та близьких Вам людей!


write a review
your name:


your email:


text:
Осталось символов: 1000


please take the test


Защита от ботов:
support mistake if you notice an error