+380675004436
+380683021890
E-mail:  dimkomforta@gmail.com
Київ, вул. Полярна 10в

Оновлені товари в Інтернет-магазині "Дом Комфорта"

Оновлені товари в Інтернет-магазиніВ  Інтернет- магазині "Дом Комфорта" з'явилися у продажу оновлені моделі  тандирів  для домашнього користування. Родзинка в тому, що в данній колекції тандирів  всі аксесуари, які входять в комплект (совок і скребок), а також бондажні стягуючи  пояси, кріплення, та фурнітура тандира виготовлені з нержавіючої сталі. http://www.domkomforta.budsvit.ua/tandyry/

Ви запитаєте, з якою метою була використана нержавіюча сталь? Все дуже просто.

Вироби з нержавіючої сталі, а в народі просто з «нержавійки», використовується в нашому  житті майже кожного дня. Адже, серед якістних показників можна виділити такі, як: термін її використання, а він майже довічний, міцність, і, що важливо, екологічність.  Це унікальний матеріал, який максимально стійкий до корозії, до агресивного середовища, до хімічного та фізичного впливу. Він добре комбінується зі склом, каменем, деревом та іншими матеріалами, красиво виглядає і практично не зношується. Враховуючи якісні характеристики цього матеріалу, до нас прийшла ідея використовувати нержавіючу сталь для виробництва  бондажних поясів тандира, фурнітури кріплення, та  комплектуючих його аксесуарів.  Варто зазначити, що тандир з елементами із нержавіючої сталі не тільки буде прекрасно виглядати на присадибній ділянці вашого заміського будинку, але ще відрізнятися надійністю, міцністю, практичністю, оскільки за ним практично не потрібно доглядати, навіть не дивлячись на довгий час експлуатації. Це стосується як самого тандира, виготовленого з екологічно чистої білої каолінової глини, замішаної з  термостійким шамотом при температурі випалу понад 1200 градусів, так і елементів виготовлених з нержавіючої сталі. Як наслідок, тандир в такому виконанні, буде служити Вам довгий час, а елементи бондажних стягуючих поясів, фурнітури кріплення,  та комплектуючі аксесуари з нержавіючої сталі будуть виглядати на вашому тандирі як нові.

У нас є підстави сподіватися, що тандири, виготовлені з застосуванням елементів з нержавіючої сталі, знайдуть свого покупця і будуть набувати все більшої популярності серед замовників.

Телефонуйте: роб.тел.: 5168546, 5177011; моб.тел.: 0679919243, 0675004439;

Пишіть: dimkomforta@gmail.com

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, вул.Луначарського 22-б;

Детальна інформація на сайті: http://www.domkomforta.budsvit.ua

write a review
your name:


your email:


text:
Осталось символов: 1000


please take the test


Защита от ботов:
support mistake if you notice an error